Президента Молдови знову не обрано


Президента Молдови знову не обрано

Зроблена в п'ятницю спроба обрання президента Молдови знову провалилася. Як передає кореспондент "Інтерфаксу" з парламенту, такі попередні підсумки виборів президента.

Офіційний підрахунок голосів буде здійснений пізніше, після чого парламент затвердить результати голосування. Проте результат став очевидним після того, як 62 депутати, які взяли участь у виборах, продемонстрували свої бюлетені для таємного голосування перед тим, як опустити бюлетені в урну. Згідно з цими підрахунками, за кандидатуру єдиного кандидата, в.о. президента Маріана Лупу проголосувало 59 депутатів, при необхідному мінімумі в 61 голос.

Фракція опозиційної партії комуністів у п'ятницю бойкотувала засідання парламенту. Троє депутатів з групи соціалістів, які покинули Партію комуністів на початку листопада, заявили про готовність голосувати за непартійного кандидата на пост президента, але не за представника партій правлячої коаліції. Вони також продемонстрували свої бюлетені, які свідчать про те, що вони голосували "проти".

Офіційні результати виборів, після підрахунку голосів комісією, будуть підбиті протягом години. На одному з наступних засідань парламент має призначити дату повторних виборів.

Якщо дві спроби будуть провалені і жоден кандидат не набере 61 голос, парламент підлягає розпуску. Через нездатність парламенту обрати президента вже двічі, в 2009 і 2010 році парламент був розпущений і призначені дострокові парламентські вибори.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua