Доходи населення Естонії знизилися, за межею бідності живуть уже майже 18% жителів


Доходи населення Естонії знизилися, за межею бідності живуть уже майже 18% жителів

В Естонії в 2010 році 17,5% жителів країни жили в бідності, при цьому питома вага таких людей зросла в порівнянні з попереднім роком на 1,7%, свідчать дані Статистичного департаменту, оприлюднені в п'ятницю.

Порогом відносної бідності в Естонії вважається місячний еквівалентний нетто-дохід менше 280 євро. Він скоротився торік на 6 євро у зв'язку зі зниженням доходів населення в 2009 році.

У 2010 році кількість молодих людей, які живуть у відносній бідності, зросла, а кількість осіб старше 65 років, які належать до цієї категорії, знизилася. Так, у відносній бідності в 2010 році жило 22% молодих людей у віці від 18 до 24 років і 13% людей старше 65 років.

У 2010 році знизилися загальні доходи населення, а середньорічний рівень безробіття зріс. Як і раніше, в країні відзначається різке розшарування суспільства за рівнем доходу: розрив між доходами найбагатших і найбідніших жителів склав 5,7 разів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua