Влада Австралії перевіряє банки на стійкість у зв'язку з європейською кризою


Влада Австралії перевіряє банки на стійкість у зв'язку з європейською кризою

Австралійський фінансовий регулятор наказав банкам країни провести стрес-тести, щоб перевірити їхню здатність пережити найгірші сценарії наслідків європейської боргової кризи, пише газета The Australian Financial Review.

На вивчення найбільш несприятливого сценарію, що передбачає досить значну рецесію, рівень безробіття в 12% і 30-відсотковий обвал цін на житло, банкам виділено тиждень, заявили газеті топ-менеджери низки банків на умовах анонімності.

В останні місяці багато фінансових регуляторів світу проводять аналогічні дослідження та перевірки, щоб якомога краще підготуватися до нових поворотів кризи. Наприклад, уряд Великої Британії в тому числі розглядає сценарій з розвалом єврозони.

Влада Австралії відзначає все більше ознак того, що європейська боргова криза негативно позначається на економіці країни та її фінансовому секторі. Зокрема, рівень безробіття в Австралії зріс минулого місяця з 5,2% до 5,3%, а темпи збільшення числа робочих місць у цьому році, ймовірно, будуть найгіршими як мінімум з 1996 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua