ФРС не планує нових кроків з протидії кризі в Європі


ФРС не планує нових кроків з протидії кризі в Європі

Федеральна резервна система (ФРС) не планує проводити жодних додаткових заходів для боротьби з європейською борговою кризою, проте готова в разі необхідності надати фінансовій системі додаткову ліквідність, наводить агентство Bloomberg уривки із заяви глави Федерального резервного банку Нью-Йорка Вільяма Дадлі.

"На даний момент, хоча я і не очікую, що ФРС буде вживати додаткові кроки з протидії можливим наслідкам європейської боргової кризи для американської економіки, ми продовжимо пильно відслідковувати ситуацію, - йдеться в тексті промови, яку В. Дадлі, як очікується, виголосить о 18:30 в підкомітеті з нагляду і реформ в уряді Палати представників США.

За словами глави ФРБ Нью-Йорка, в арсеналі ФРС "є ціла низка інструментів, щоб створити необхідний запас ліквідності" для американських фінансових інститутів на випадок посилення кризи.

В даний час банки США "не стикаються з труднощами в залученні короткострокової ліквідності на ринках".

Наприкінці листопада ФРС, Європейський центральний банк (ЄЦБ), а також ЦБ Канади, Великобританії, Японії і Швейцарії до відкриття ринків США оголосили про нові домовленості щодо свопів, спрямовані на забезпечення фінкомпаній доларовою ліквідністю. Рішення ЦБ було зустріте ринками з ентузіазмом, значне зростання показали і фондові майданчики, і сировинні товари, і ринки боргових паперів.

"Знизивши вартість доларового фондування за допомогою оновлення свопових угод в минулому місяців, ми позбавили європейські банки від необхідності продажу їх доларових активів, - зазначив Дадлі. - Таким чином, ми захистили американські банки від тиску з Європи і підтримали доступність кредитів для домогосподарств і бізнесу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua