Підсумки - 2011. Богдан Соколовський - Видобуток сланцевого газу можливий через п'ять-шість років


Підсумки - 2011. Богдан Соколовський - Видобуток сланцевого газу можливий через п'ять-шість років

Finance.ua продовжує серію публікацій "Підсумки 2011 року", де ми згадаємо всі найважливіші й найцікавіші події року, що минає, і спробуємо спрогнозувати основні події 2012 року. Опитані нами експерти в сфері валюти, нерухомості, фондових ринків, енергетики та бізнесу підбиватимуть підсумки 2011 року та озвучать свої прогнози на 2012 рік.

Сьогодні у фокусі - енергетика. І коментар щодо цього від екс-уповноваженого Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського.

За його словами, найвизначнішою енергетичною подією року став початок видобутку сланцевого газу в Польщі. На думку Соколовського, це та перспектива, яка може багато змінити на енергетичній карті Східної Європи.

Щодо видобутку сланцевого газу в Україні, про що останнім часом багато заявляє Уряд, експерт зазначив, що зроблено багато правильних напівкроків.

"Підписано багато документів з боку України і зафіксовані наміри про цей сланцевий газ, про його георозвідку і видобуток. Але треба вже це на практиці робити. Якщо почати сьогодні, то реально через п'ять-шість років отримати промисловий видобуток. Мені здається, що можливо Уряд щось і робить, але ми про це не знаємо. Можливо, це буде приємна несподіванка", - зауважив Соколовський.

Нагадаємо, за словами заступника глави НАК "Нафтогаз України" Вадима Чупруна, видобувати перший промисловий сланцевий газ Україна почне вже до 2015 р.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua