Балога попросив у Януковича грошей на єдиний номер екстреної допомоги


Балога попросив у Януковича грошей на єдиний номер екстреної допомоги

Вартість введення в Україні єдиного номера екстреної допомоги 112 складе 650 млн. гривень.

Про це в листі президенту України Віктору Януковичу написав міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога.

За словами міністра, МНС буде мати можливість вчасно завершити введення єдиного номера екстреної допомоги в містах, що приймають Євро-2012, і в межах всієї України - до кінця 2013 року тільки при належному фінансуванні.

За словами Балоги, в проекті закону "Про державний бюджет на 2012 рік" МНС не передбачено фінансування на ці цілі. Одночасно на реалізацію "Системи 112" проектом держбюджету в рамках Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу передбачено виділити 452 млн. грн. При цьому потреба в додатковому фінансуванні становить 198 млн. гривень.

"При фінансуванні побудови "Системи 112" за рахунок альтернативних джерел, у тому числі коштів інвесторів, які могли б акумулюватися у спеціальному фонді створення та розвитку "Системи 112", відповідну роботу можна буде завершити не раніше 2015 року", - йдеться в листі.

Також Балога повідомив, що в Києві та Харкові вже закінчено ремонтні роботи в приміщеннях, де передбачається розташування центрів 112, розроблена технічна документація на облаштування ліній зв'язку. У Донецьку і Львові відповідні роботи планується завершити до кінця 2011 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua