Експерт: Розрахунок за газ у рублях - жест доброї волі з боку України


Експерт: Розрахунок за газ у рублях - жест доброї волі з боку України

Розрахунок за газ у рублях - жест доброї волі з боку України. Таку думку в коментарі Finance.ua висловив екс-уповноважений Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський.

За його словами, розрахунок за газ у рублях з боку Росії - це до певної міри поширення зони рубля.

"Але тільки до певної міри - однак всі розрахунки прив’язані до долара. Тобто, ціна визначена у доларах і для того, аби ми платили рублями або доларами, треба їх на ринку закупити. Нема такого, щоб Нацбанк мав резерви у рублях. Я думаю, що українська сторона пішла, певною мірою, на цей крок з ініціативи росіян, бо їм це морально вигідно", - зазначив Соколовський.

Нагадаємо, 5 грудня 2011 р. "Нафтогаз" і "Газпром" підписали додаткову угоду до базового договору купівлі-продажу газу на 2009-2019 рр., згідно з яким розрахунки за поставлений природний газ можуть здійснюватись і в російських рублях. "За оцінками фахівців, можливість проведення розрахунків з ВАТ "Газпром" в російських рублях сприятиме забезпеченню фінансової стабільності компанії і розширить її можливості для залучення кредитних коштів", - відзначили в "Нафтогазі".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Finance.UA
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua