Голова ЄЦБ: Рішення саміту ЄС - прорив, хоча рецесія буде


Голова ЄЦБ: Рішення саміту ЄС - прорив, хоча рецесія буде

Рішення, досягнуті європейськими лідерами на грудневому саміті ЄС, є проривом, однак не можна допустити втрати імпульсу до реалізації реформ, заявив голова Європейського центрального банку Маріо Драгі.

"Зараз важливо не втратити імпульс і швидко реалізувати всі ті домовленості, які були погоджені з метою повернення економіки регіону на правильний шлях, - цитує його слова агентство Bloomberg. - Рішення саміту разом зі схваленими Європарламентом шістьма законопроектами про посилення бюджетних правил в Євросоюзі є проривом на шляху до чітких бюджетних принципів у єврозоні".

Голова ЄЦБ відзначив, що економіка єврозони, можливо, не зможе уникнути рецесії, враховуючи реалізовані урядами заходи бюджетної економії.

"Неминучий короткочасний спад може бути пом'якшено поверненням довіри інвесторів, - пояснив він. - Однак у середньостроковій перспективі стійкі темпи зростання можуть бути досягнуті лише за рахунок прийняття глибоких структурних реформ, проведення яких відкладалося надто довго".

Нагадаємо, минулого тижня в Брюсселі пройшов саміт, на якому лідери більшості країн ЄС домовилися посилити фінансову дисципліну всередині блоку з метою зміцнення єдиної валюти євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua