Intel об'єднує чотири мобільні підрозділи в один


Intel об'єднує чотири мобільні підрозділи в один

Для того щоб більш ефективно боротися за мобільний ринок, корпорація Intel прийняла рішення про об'єднання чотирьох підрозділів у новий підрозділ з розробки мобільних і телекомунікаційних рішень, повідомляє Reuters з посиланням на представника компанії.

Об'єднані будуть підрозділи, що займаються розробкою процесорів для нетбуків і планшетів, смартфонів, чіпів зв'язку (Wi-Fi, WiMAX, Bluetooth) і підрозділ, до складу якого входить придбаний в січні 2011 р. бізнес Infineon Technologies (випуск чіпів для підтримки стандартів мобільного зв'язку 2G, 3G і 4G).

Нову групу очолять Майк Белл і Герман Еул. Белл прийшов в Intel в 2010 р. До цього він обіймав керівну посаду в Palm, а до Palm працював в Apple. У свою чергу Герман Еул - колишній керівник одного з напрямків Infineon, володар наукового ступеня з широким послужним списком.

Нові зміни фіналізують процес реструктуризації мобільного бізнесу Intel. У березні 2011 р. компанію покинув Ананд Чандрасехер, який відповідав за розробку процесорів для смартфонів. Керівництво Intel залишилося незадоволене тими темпами, якими Intel рухається в новий сегмент.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua