В листопаді українці менше купували, ніж у жовтні


В листопаді українці менше купували, ніж у жовтні

Споживчі настрої українців в листопаді 2011 року погіршилися, однак інфляційні очікування покращилися.

Про це свідчать дані щомісячного дослідження компанії GfK Ukraine.

"Значення індексу споживчих настроїв у листопаді дорівнює 74,3, тобто на 4,3 пункту менше, ніж у жовтні... Також зафіксовані більш оптимістичні інфляційні очікування: їх значення зменшилося на 1,8 пункту - до 185", - вказується в повідомленні компанії.

Згідно з дослідженням, найбільш істотне погіршення очікувань спостерігається в малих і середніх містах Північної, Західної і Східної України на тлі зростання в Центральному та Південному регіонах, які виграють від рекордного врожаю і розблокованого експорту зернових.

"Настрої громадян залишаються стабільно песимістичними, незважаючи на збереження високих темпів економічного зростання цього року і зниження темпів інфляції. Очевидно, громадяни усвідомлюють тимчасовий ефект високого врожаю і ризики, які накопичуються в українській економіці. Це змушує їх бути обережними з великими витратами", - наголошується в повідомленні.

Індекс споживчих настроїв в Україні визначається на підставі вибіркового обстеження домашніх господарств країни. Під час дослідження опитують 1 тисячу осіб у віці від 15 до 59 років.

GfK Ukraine - українська дослідницька компанія, входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua