Україна збільшить товарооборот з Білоруссю до 8 млрд дол.


Україна збільшить товарооборот з Білоруссю до 8 млрд дол.

Україна і Білорусь досягли домовленості збільшити обсяги товарообороту вже з наступного року. Про це йшлося під час зустрічі Прем'єр-міністра України Миколи Азарова та першого заступника Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Володимира Семашка, повідомили УНН в прес-службі КМУ.

Під час зустрічі сторони обговорили стан двосторонніх відносин та перспективи торгово-економічного співробітництва. Зокрема, М.Азаров підтримав рішення, яке прийнято на засіданні Міжурядової українсько-білоруської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, про збільшення товарообороту між Білоруссю і Україною з 6 до 8 млрд дол., про що доповів Володимир Семашко. "Для нас це принципове питання", - зазначив Азаров.

Крім того, співрозмовники обговорили питання співпраці двох країн в рамках Митного союзу та СОТ, а також можливості співпраці у форматі інтеграційних об'єднань. При цьому Азаров висловив готовність підтримки Білорусі з боку України на міжнародній арені. "Ми де можемо, вас обов'язково підтримаємо", - запевнив глава українського уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua