420
Азаров: 92% житла в Україні - приватна власність
— Нерухомість
На сьогоднішній день житловий фонд України становить понад 1 млрд кв. м, з них у приватній власності перебуває близько 92% житла, заявив прем'єр-міністр країни Микола Азаров.
"Власники житла беруть на себе відповідальність за його утримання та експлуатацію і створюють об'єднання співвласників багатоквартирних будинків. На 1 листопада 2011 року в державі вже функціонує 13 тис. 817 об'єднань", - повідомив глава уряду.
За його словами, "такий підхід треба не тільки вітати, але й забезпечувати необхідною нормативною базою, створенням конкурентних ринкових умов для надання послуг, відповідною технологічною базою тощо".
За інформацією Корреспондент.net цього року частка операцій по житлу, купленому з метою подальшого перепродажу, збільшилася в порівнянні з 2009-2010 роками на 20-25%.
За статистикою, практично в два рази зросла також кількість квартир, куплених з метою подальшого надання їх в оренду. Тепер їх частка становить близько 10-12% від загального попиту.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
Ринок оренди пожвавився: у яких містах найбільше відгуків
Ціни на оренду в Іспанії будуть зростати: прогноз на 2026 рік
Як протягом 10 років зростали ціни на житло в ЄС (інфографіка)
Чому квартири в Україні не дешевшають попри слабкий попит — пояснення експертки
У Києві один із найбільших довгобудів пішов з аукціону за 560 млн гривень — деталі
Житлові ваучери для ВПО з ТОТ: як формуватиметься черга
