Росія зупинила прокачування газу по Північному потоку другий раз за місяць


Росія зупинила прокачування газу по Північному потоку другий раз за місяць

Газопровід Північний потік припинив прокачування газу з 8 ранку 13 грудня до 20 години 15 грудня у зв'язку з проведенням планового комплексу робіт на сполучному газопроводі.

Про це повідомила компанія-оператор газопроводу.

Як наголошується в повідомленні, за час призупинення роботи компанія Nord Stream також проведе роботи з технічного обслуговування берегових споруд в Німеччині. Зокрема, буде проведена інспекція систем аварійного відключення, систем виявлення пожеж і газовиявлення.

Перший раз газопровід зупинявся 6 грудня.

Як повідомлялося, перша черга газопроводу Північний потік, будівництво якої почалося в квітні 2010 року, була запущена 8 листопада 2011 р.

Цільовими ринками поставок по Північному потоку є Німеччина, Великобританія, Нідерланди, Франція, Данія та інші країни.

Газопровід складається з двох ниток. За словами голови Газпрому Олексія Міллера, побудовано вже більше 700 км другої нитки. Її відкриття заплановане на 2012 рік. Після введення в експлуатацію другої нитки, Північний потік зможе транспортувати до Європи 55 млрд куб. м російського газу на рік.

Раніше заступник голови правління Газпрому Олександр Медведєв заявив, що обсяг транспортування палива по Північному потоку вже в 2012 році вийде на повну потужність 27,5 мільярда кубометрів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua