Горбаль: Питання ціни на газ потрібно вирішувати негайно


Горбаль: Питання ціни на газ потрібно вирішувати негайно

Значна підтримка КПРФ на виборах в Державну думу ніяк не відіб'ється на відносинах між Україною і Російською Федерацією.

Таку думку висловив народний депутат від Партії регіонів Василь Горбаль.

Разом з тим, головним питанням після проведення парламентських виборів в Росії, на думку регіонала, є газове питання, що вимагає негайного вирішення, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

"Враховуючи значну знижку на газ для Білорусі, значна частина українських підприємств стали неконкурентоспроможними. Це питання вимагає негайного вирішення", - зазначив Горбаль.

Також видання зазначає, що проект газової угоди в ситуації абсолютної закритості, без прізвищ та імен, вже переданий на розгляд і затвердження керівництву Росії та України.

Нагадаємо, в даний час між Києвом і Москвою продовжуються переговори про перегляд ціни на газ, яку українська сторона вважає завищеною. Очікується, що нові домовленості з'являться до кінця року.

Нещодавно народний депутат від НУ-НС Володимир Ар'єв, посилаючись на "інсайдерську інформацію від газових переговорників" заявив, що найближчим часом Україна і Росія домовляться про створення газового консорціуму, контроль над яким отримає російський монополіст "Газпром".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua