0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китай став найбільшим спонсором світової економіки


Китай став найбільшим спонсором світової економіки

Китай став найбільшим спонсором світової економіки. Прес-канцелярія Держради КНР опублікувала офіційний звіт - "Білу книгу". У ній - досягнення країни в зовнішньої торгівлі, а також внесок у світову економіку.

Офіційний представник Міністерства комерції КНР, Чун Цюань: "За даними Світового банку, з 2002-го по 2010-й рік частка ВВП Китаю у світі продовжує зростати. Піднебесна вклала у зростання планетарного ВВП чотири цілих і шість десятих відсотка у 2003-му році. І чотирнадцять цілих і п’ять десятих процента - у 2009-му. За цим показником країна посіла друге місце у світі і стала найбільшим спонсором глобальної економіки".

Із моменту вступу Китаю до СОТ у 2001-му, валовий внутрішній продукт цієї держави зростав щороку на 11%. 2010-го ВВП Піднебесної вже становило 6 трильйонів американських доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування