У Луганську тарифи на тепло для установ з 1 січня підвищаться на 50%


У Луганську тарифи на тепло для установ з 1 січня підвищаться на 50%

У Луганську тарифи на послуги теплопостачання для бюджетних установ та інших споживачів (крім населення) з 1 січня 2012 року підвищаться на 50%.

Про це УНІАН повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

Згідно з повідомленням, одноставкові тарифи на теплову енергію для централізованого гарячого водопостачання (підігрів води) для бюджетних установ складуть 626,18 грн. за 1 Гкал (без ПДВ), для інших споживачів - 607,05 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

Крім того, одноставковий тариф на теплову енергію на централізоване постачання пари для потреб бюджетних установ становитиме 633,41 грн. за 1 Гкал (без ПДВ).

"На сьогоднішній день тарифи на послуги теплопостачання, які діють з березня 2009 року згідно з рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради, не відшкодовують витрат "Теплокомуненерго". Так, ціна газу зросла на 99,5%, тоді як в собівартості послуг питома вага витрат на купівлю газу становить 55%. У результаті збитки "Теплокомуненерго" перевищили 50,0 млн. грн., у тому числі за рахунок збільшення витрат на природний газ і електроенергію - 38,2 млн. грн", - йдеться в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua