0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тимошенко без операції може стати калікою


Тимошенко без операції може стати калікою

Уколами та пігулками Юлію Тимошенко вилікувати буде складно. Принаймні так стверджує колишній голова МОЗ Микола Поліщук. Фахівець каже: проаналізував результати обстеження, яке лідерка "Батьківщини" нещодавно зробила у Київський обласній клінічній лікарні. Висновок – у стінах СІЗО їй допомогти буде вкрай складно. Потрібно переводити до спеціалізованого закладу. Але яка хвороба може бути в засудженої, не сказав.

Юлія Тимошенко не може самостійно пересуватися. Постійно скаржиться на біль у хребті та крововиливи на тілі. Які іноді сягають 15 сантиметрів. Так кажуть її однопартійці. Колишній голова МОЗ, після аналізу висновків медиків, заявив: можливо лідерці "Батьківщини" потрібно робити операцію. Щоправда, перед цим обстежити більш ретельно. Бо симптоми, про які вона говорить, зокрема – синці, можуть викликати 17 захворювань.

Микола Поліщук, колишній голова МОЗ України:

"Однозначно можна сказати, що згідно тих даних, є патологічні зміни, які визивають нестерпний біль, постійний біль. Біль, який може різко посилюватись при любому напруженні. Це може бути і чихання і кашель, і любе напруження, воно різко посилює біль"

А ось у пенітенціарній службі заявили: медики СІЗО запропонували Тимошенко здати кров на аналізи. Проте, вона вкотре відмовилася. Мовляв, тутешньому персоналу не довіряє. Щоправда, у відомстві запевняють: зараз екс-прем’єрка проходить курс лікування, яке призначили фахівці МОЗ. Нагадаємо, через погане самопочуття 1 грудня Юлія Тимошенко не змогла прийти на засідання Апеляційного суду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування