0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Нові податки: Маєш потужний автомобіль - ділись із державою


Нові податки: Маєш потужний автомобіль - ділись із державою

Маєш потужний автомобіль - ділись із державою. Мінсоцполітики розробив спеціальний законопроект. У ньому пропонують збирати податки із власників дорогого майна - рухомого й нерухомого.

Так, під пильним наглядом митарів опиняться залізні коні, об’єми двигуна яких перевищать три цілих чотири десятих літра. Ставку для них встановлюватимуть у межах 20-ти відсотків мінімальних зарплат. Щоправда, розмір стягнення коригуватимуть відповідно до року випуску авто. За машини, які зійшли з конвеєра 7 років тому, збір не передбачений. У Мінсоцполітиці кажуть: потужних транспортних засобів в Україні майже 10 тисяч. Це означає, що до бюджету щороку надійде близько 2 мільйонів гривень.

Борис Кушнірук, економіст:

"Воно не може дати значних коштів. Воно не відмінить проблем, пов’язаних із необхідністю скорочення видатків, в тому числі соціальних видатків, але в той же час воно буде сприйматися суспільством , як певна соціальна справедливість".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування