1437
У Тимошенко не знайшли хвороб, які можуть її вбити
Державна пенітенціарна служба України повідомляє, що в середу в одному з лікувальних закладів Києва проведено інструментальне обстеження стану здоров'я екс-прем'єра України Юлії Тимошенко. Патологічних змін, що загрожують її життю, не виявлено.
"За результатами проведених обстежень у Тимошенко не виявлено патологічних змін, які становлять загрозу її життю", - йдеться в повідомленні прес-служби Державної пенітенціарної служби.
У повідомленні зазначили, що екс-прем'єру провели магнітно-резонансну томографію, рентген, сонографію.
Результати обстеження передані до медичної частини Київського СІЗО для встановлення діагнозу і призначення курсу лікування.
Прес-служба підкреслила, що Тимошенко відмовилася від здачі крові за межами Київського СІЗО для лабораторного дослідження.
В даний час стан здоров'я екс-прем'єра продовжує контролювати медперсонал Київського СІЗО, повідомляє прес-служба.
Нагадаємо, що Тимошенко пройшла сьогодні медичне обстеження в одному з медичних закладів Києва. Про це повідомив міністр охорони здоров'я України Олександр Аніщенко.
"Юлія Володимирівна Тимошенко у відповідності до наданих рекомендацій, пройшла повне медичне обстеження в одному з медичних закладів Києва", - заявив він.
Аніщенко також повідомив, що дані медичного обстеження будуть направлені у відповідні органи пенітенціарної служби.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
НАБУ, НАЗК та правоохоронці ЄС запустили платформу для захисту коштів на відбудову
Ціни на авіаквитки до Азії різко зросли через війну в Ірані
Біткоїн не зможе витіснити золото — інвестор
Tesla запатентувала систему для кращого гальмування
BYD тестує 1,5-мегаватну зарядку для електромобілів
OpenAI презентувала нову модель GPT-5.3 Instant — що змінилося
