0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Свідки виправдовують Луценка


Свідки виправдовують Луценка

Ще двоє свідків у справі Юрія Луценка заявили про те, що відсутні будь-які порушення у нарахуванні пенсії його колишньому водієві Леоніду Приступлюку. Сьогодні під час засідання співробітник Департаменту кадрового забезпечення МВС, який займався нарахуванням виплат, сказав, що не вбачає в цьому якихось порушень чинного законодавства, та не отримував від будь-кого вказівок щодо цього.

Приблизно такі ж свідчення дала представниця пенсійного фонду. Жінка заявила, що пенсію пану Приступлюку призначено відповідно до документів, які він надав. Станом на сьогодні у справі Юрія Луценка допитано сорок одного свідка зі ста сорока восьми. Генпрокуратура обвинувачує колишнього очільника МВС у тому, що начебто він сприяв незаконному оформленню на роботу в міністерство свого особистого водія.

Також йому інкримінують порушення, пов'язані з наданням квартири та нарахуванням пенсії Приступлюку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування