0 800 307 555
0 800 307 555

В Донецьку чорнобильці захопили обласний Пенсійний фонд

1640
Інваліди-чорнобильці в Донецькій області, які знаходяться в будівлі обласного управління Пенсійного фонду, у понеділок прийняли вимоги до керівництва України.
Перший пункт вимог - Кабінету міністрів негайно провести виплати і надалі виплачувати пенсії по інвалідності та підвищення до пенсій у повному обсязі інвалідам-чорнобильцям, інвалідам війни з числа військовослужбовців, дітям війни та іншим соціально незахищеним категоріям населення.
Другий пункт - прем'єр-міністру України Миколі Азарову негайно прибути до Донецька для зустрічі з учасниками акції протесту і відновлення порушених конституційних прав. "У разі невиконання наших вимог ми, інваліди, оголошуємо безстрокову акцію голодування", - сказано в третьому пункті вимог учасників акції.
Крім того, чорнобильці мають намір почути відповідь на свої вимоги в обласному управлінні Пенсійного фонду, який розташовується за адресою: місто Донецьк, вулиця Університетська, 91.
За словами керівника громадської організації "Чорнобиль-єдність" Миколи Гончарова, керівництво обласного Пенсійного фонду відмовилося відправити дану вимогу керівництву країни, у зв'язку з чим вони передали цю інформацію через ЗМІ.
Близько ста людей збираються ночувати в актовому залі облуправління Пенсійного фонду. Вони категорично відмовилися звільнити приміщення.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас