В Україні з'явилася нова автомобільна афера


В Україні з'явилася нова автомобільна афера

Хочете придбати авто? Не поспішайте приставати на заманливі пропозиції. Адже злочинці постійно вигадують нові шахрайські схеми, до яких залучають навіть банківських співробітників.

В Україні з’явилась нова автомобільна афера. Шахраї продають машини з величезними знижками. Мовляв, вони перебувають за кордоном і не хочуть далеко їхати, щоб показати авто. Тому просять перерахувати гроші через банк, не повідомляючи секретного коду.

Ольга Левенчук, юрист: "Іноді до цих схем можуть бути причетними і банківські співробітники, які мають відповідний доступ до інформації про банківські рахунки, банківські перекази, тому такі схеми є неприпустимими".

Окрім того, зараз у соціальних мережах дуже часто пропонують придбати документи для оформлення кредиту на машину. Це можуть бути довідка про доходи, трудова книжка, водійські права і навіть заява чоловіка чи дружини про згоду на покупку. Але банки легко визначать, чи справжні ці папери.

Олександр Охріменко, експерт фінансового ринку: "Роблять яким чином: купують трудову книжку, там уже відповідно просто ставиться печатка і все. Але, звичайно, в такому випадку ніякі повідомлення до Пенсійного фонду не переходять і банки тим самим контролюють, щоб дійсно знати, чи реально людина працювала, працює, це довідка чи просто намальовані папірці".

Також у фінустановах перевіряють доходи за півроку через податкову - і рахунок організації, яка видала відповідну довідку про їх отримання.

Тому щоб зберегти кошти, не варто купувати фальшивих документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua