0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Справа Луценка затягується: починають хворіти свідки


Справа Луценка затягується: починають хворіти свідки

Розгляд справи Юрія Луценка перенесли на 14 листопада - через погане самопочуття свідка. Йдеться про колишнього водія екс-міністра Костянтина Сидоренка.

На початку засідання суд поцікавився його психологічним станом, оскільки було видно, що людині зле. Чоловік відповів, що повернувся з похорону, але може давати свідчення. Через певний час із кількох відповідей Сидоренка стало зрозуміло, що він не може брати участі в судовому засіданні. Через це Юрій Луценко заявив клопотання про перенесення допиту. Нагадаємо, екс-чиновника підозрюють у незаконному оформленні на роботу у МВС свого особистого водія Леоніда Приступлюка, та в порушеннях, пов'язаних із наданням йому квартири і нарахуванням пенсії. Досі більшість свідків у справі за цим епізодом заявляли, що порушень із боку підсудного не було.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування