0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Фонд "Перший золотий" КУА "Райффайзен Аваль" тепер на біржі


Фонд "Перший золотий" КУА "Райффайзен Аваль" тепер на біржі

Завершився процес введення фонду "Перший золотий" на біржовий ринок і вже з початку листопада інвестори можуть торгувати сертифікатами фонду на ринку котирувань Української біржі. Обсяг торгів в середньому за день складає 200 000 грн. Тикет фонду - GOLD. Сертифікати торгуються з мінімальним спредом – 0,5%.

Незважаючи на те, що фонд розпочав свою діяльність порівняно недавно (з вересня 2011 року), він уже являється лідером за дохідністю (+5,41% за жовтень 2011) згідно даних інвестиційного порталу Investfunds (група Cbonds). За вказаний період ціна на золото збільшилась на 5,43%.

"Ми створили фонд "Перший золотий" в час зростання попиту на інвестиції в золото. На ринках панувала нестабільна ситуація через загрозу боргової кризи в країнах Євросоюзу та погіршення макроекономічних показників США та Китаю, тому інвестори звернулись до історично найбезпечнішого інструменту збереження капіталу – золота. Загальновідомо, що в часи волатильності та спадів в сегменті ризикованих активів золото показує найкращу дохідність та вважається найбільш стабільним активом", - коментує генеральний директор КУА "Райффайзен Аваль" Вадим Мосійчук.

"Перший золотий" - закритий недиверсифікований пайовий інвестиційний фонд, портфель якого на 100% складається із безготівкового золота. Фонд створений на 10 років з можливістю виходу через біржу.

З питань придбання сертифікатів фонду «Перший золотий», будь-ласка, звертайтесь до головного офісу КУА «Райффайзен Аваль» за тел.: 044 495 4292.

Більш детальна інформація про інвестиційний фонд "Перший золотий" та інші продукти компанії знаходиться на офіційному сайті КУА "Райффайзен Аваль: www.raam.com.ua.

Також, динаміка вартості золота, останні новини про дорогоцінний метал та інформація про інвестиційний фонд "Перший золотий" на додатковому сайті КУА "Райффайзен Аваль", присвяченому золоту: www.raam.com.ua/gold

Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія з управління активами "Райффайзен Аваль" є частиною групи Райффайзен Банк Інтернаціональ. Засновником та єдиним власником компанії є АТ "Райффайзен Банк Аваль".

Ліцензія ДКЦПФР №430339 від 15.10.2008 на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку — діяльність з управління активами інституційних інвесторів.

Бізнес з управління активами у групі Райффайзен розпочато в 1985 році шляхом створення компанії з управління активами Raiffeisen Capital Management у Відні, Австрія.

Контактна інформація для ЗМІ: Тетяна Андрієнко, керівник відділу підтримки продажів etiana.andrienko@raam.com.ua (44) 495 4292.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування