896
Договори оренди з продажем визнають недійсними
— Нерухомість
Договори оренди, в яких прописано наступний продаж земель, стануть недійсними в цій частині. Про це в інтерв'ю газеті "Коментарі" розповів голова Державного агентства земельних ресурсів Сергій Тимченко.
За його словами, Президент України, зокрема, поставив перед Генеральною прокуратурою завдання - виявити випадки продажу землі під час дії мораторію, і десятки, а то й сотні тисяч земельних ділянок, які були присвоєні таким чином, повернути селянам.
"Я зустрічався з керівниками великих агрохолдингів, вони - за встановлення нижнього порогу вартості землі на рівні нормативно-грошової оцінки, зараз це близько 11,9 тис. грн., - сказав Тимченко. - Вони розуміють, що викупити землю як юрособа не можуть, як іноземна компанія - теж, тільки як фізособа. Купить олігарх свої 500 га, і що далі? До сотень тисяч гектарів, які сьогодні у них в оренді, дуже далеко".
За матеріалами: Коментарі
Поділитися новиною
Також за темою
Рейтинг найдорожчих столиць Європи для купівлі житла
Чи можна продати будинок без кадастровго номера
Як продати частку у квартирі без згоди співвласників
Декларування операцій з нерухомістю: які податки треба заплатити
Хто буде платити за іпотеку після розлучення
Як швидко реєструвати право власності на нерухомість
