Луценко: Прокурори фабрикують докази


Луценко: Прокурори фабрикують докази

Юрій Луценко звинувачує прокурорів у фабрикації документів. Про це він заявив під час слухання справи у Печерському суді.

Сьогодні давали свідчення Сергій Бачинський - начальник відділу документального забезпечення та режиму МВС - і Володимир Мякота, із департаменту кадрового забезпечення. Останній повідомив, що не вбачає порушень у наказі, який регулює нагородження водія Луценка - Приступлюка у 2008-му.

В його незаконному працевлаштуванні, зокрема, звинувачують екс-міністра. Свідок також заявив: зарахування цивільного стажу роботи до міліцейського у правоохоронних органах - не рідкість.

Для цього із МВС надсилають спеціальні листи до Кабміну. На подібному документі щодо Приступлюка нібито є підпис Луценка. Так кажуть прокурори.

"Тільки одне питання - вони назвали лист, який він підписав у Кабінет Міністрів. Хоча Луценко їх правильно поправив - це не є лист, це є копія якогось листа, на якому є начебто його підпис. Але на цій копії немає ні копій віз людей, які погоджували проект цього документа, нічого. Тобто це такий документ, який в основу обвинувачення покладений бути не може", - так прокоментував адвокат Олексій Баганець.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua