Азаров: Ціна російського газу для України перевищує ціну газу для Німеччини на 200 дол. без харківської знижки


Азаров: Ціна російського газу для України перевищує ціну газу для Німеччини на 200 дол. без харківської знижки

Ціна російського газу для України перевищує ціну газу для Німеччини на $200 без харківської знижки, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров під час розширеного засідання Кабінету міністрів у Києві в середу.

"Зараз ціна російського газу для України без урахування харківської знижки - це приблизно $546. Порівняємо, за якою ціною одержує газ Німеччина, а вона купує газ по $346, будучи розташованою більш ніж на 2 тис. км далі від російського кордону", - сказав прем'єр.

У зв'язку з цим він в черговий раз нагадав про невигідні газові контракти з Російською Федерацією, зазначивши, що держава щороку витрачає мільярди гривень на покриття різниці між ціною імпортованого газу і ціною його реалізації населенню і теплокомуненерго.

"Ми утримуємо тарифи на ЖКГ послуги... Якщо ми не досягнемо домовленості з Російською Федерацією, то чи довго ми ще зможемо утримувати цю різницю в тарифах, яка становить 16 млрд грн на рік?", - зазначив М.Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua