Українці віддають перевагу нерухомості за кордоном


Українці віддають перевагу нерухомості за кордоном

Будиночки за кордоном у попиті серед українців. У нерухомість за межами нашої держави люди інвестують кошти охоче. Аналітики кажуть: по-перше, є можливість отримати довгострокові візи та громадянство. По-друге, іноді житло там доступніше. Увагу співвітчизники приділяють країнам Прибалтики.

Маєш кошти - купувати нерухомість саме час. Щоправда, іноді вигідніше придбати житло за межами України. Експерти кажуть: в Іспанії або Арабських Еміратах воно дешевшає. Відтак, придбати заміський маєток з усіма зручностями можна за 150 тисяч доларів. Тоді як аналогічний у нашій державі обійдеться, щонайменше, у 250-300 тисяч. Привабливі розцінки і в прибалтійських країнах. Фахівці стверджують: двокімнатні апартаменти можна знайти і за 50 тисяч євро. До того ж, це дає шанс отримати місцеве громадянство.

"Наши граждане скорее всего выбирают ещё по лояльности. Насколько лояльно страна продает свою недвижимость и какие выставляет требования, какие налоги необходимо будет платить на ту недвижимость, которую вы приобрели. Есть в некоторых странах очень высокие налоги. И, соответственно, наши граждане сначала ее приобретают, а потом получают сюрприз в виде налогов", - пояснює фахівець із нерухомості Віктор Несин.

А ось у Лондоні житло задороге. Вартість квадратного метра може сягати і 20-ти тисяч доларів. Щоправда, можливі й бюджетні варіанти.

"В том же Лондоне, где-то на окраине, я допускаю, что можно купить недвижимость и за 3 тысячи долларов за квадратный метр. А, если мы говорим о центре, в каком-то супер престижном месте, то да, там будет очень высокая цена", - підтверджує фахівець із нерухомості Віктор Несин.

Із цікавістю люди інвестують і в комерційну нерухомість за кордоном. Щоправда, віддають перевагу не таким класичним ринкам, як Лондон або Париж. Попитом користуються Німеччина та Сполучені Штати.

"Европейские столицы, они уже прошли свое ценовое дно. Там сейчас не совсем интересно покупать объекты недвижимости. Если после кризиса объекты в центре Лондона торговались с доходностью 5% годовых, то сейчас они уже торгуются на уровне 3,5-4% . Плюс был значительный рост процента арендных ставок. Поэтому, когда вы суммируете все эти факторы, вы имеете более 10% годовых", - зауважує фахівець із нерухомості Наталія Стельмах.

В Україні готовий об’єкт, тобто офісний або торговий центр, можна купити з розрахунку 12-13% річних доходів. Отже, український ринок комерційної нерухомості виглядає більш привабливо. А це і є передумовою для повернення інвестицій на батьківщину, запевняють фахівці.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Нерухомість
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua