0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У міліції попередили: МММ-2011 - це небезпечна фінансова піраміда


У міліції попередили: МММ-2011 - це небезпечна фінансова піраміда

Київська міліція попередила українців про небезпеку участі в новій фінансовій піраміді Сергія Мавроді МММ-2011.

Про це йдеться в повідомленні київської міліції, повідомляє Українська правда.

У повідомленні наголошується, що через МММ-2011 "відомий російський шахрай середини 1990-х намагається відновити схеми, схожі за своєю суттю на фінансові піраміди за допомогою Інтернету". "Це підприємство в органах державної влади України не зареєстровано, розрахункових рахунків у банках та майна не має", - нагадали в МВС.

За словами представників міліції, небезпека вкладення грошей у подібне підприємство для громадян України полягає в тому, що довести свою участь у ньому в подальшому може бути неможливо.

"Реєстрація учасника здійснюється через Інтернет, і вся інформація про нього зберігається на серверах організатора піраміди. Тож цю інформацію можна видалити або змінити в будь-який момент. Крім того, неможливо буде довести факт внесення грошей. Учасник перераховує кошти не конкретній організації, а невідомій фізичній особі. Так званим десятникам або сотникам", - сказано в повідомленні.

"У графі призначення платежу не зазначається інформація про підприємство "МММ-2011", не фіксуються його реквізити. З'являється лише звичайний платіж, не пов'язаний з підприємницькою діяльністю", - розповіли в МВС.

У міліції наголосили, що громадянам України, які зважилися на відносини з цією організацією, "слід дуже уважно ставитися до подібного роду пропозицій".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування