0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк цілком розрахувався за все майно банку "Україна", надане йому в оренду


На сьогоднішній день Приватбанк цілком розрахувався і розраховується за все майно банку «Україна», надане йому в оренду, за винятком тих випадків, у яких ліквідатор не виділив кошти на відновлення непридатних для експлуатації приміщень, а також за приміщення які не були передані орендарю вчасно (у цьому випадку зроблене коректування сум орендної плати). Про це повідомила прес-служба Приватбанку. Таким чином, банк у повному обсязі виконує узяті на себе в рамках договору з Ліквідатором «України» зобов'язання.

Що ж стосується питань подальшого використання цього майна, то за даними прес-служби банку, Приватбанк розгляне питання придбання приміщень банку «Україна» тоді, коли вони будуть виставлені на торги. При цьому, Приватбанк забезпечить виконання усіх своїх зобов'язань і традиційно високий рівень обслуговування як корпоративних, так і індивідуальних клієнтів відділень, відкритих на базі приміщень "України".

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших українських системних банків. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку нараховує 1 409 філій і відділень по всій території країни. Банк має найбільшу в Україні мережа обслуговування пластикових карт: 718 банкоматів, 11 206 POS-терміналів і 1 873 пункту видачі наявних.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua