Латвійське місто Вентспілс випустило власну валюту


Латвійське місто Вентспілс випустило власну валюту

Латвійське місто Вентспілс випустило власну валюту. Гроші отримали назву венти. Вони призначені в основному для туристів. 100 вент відповідають одному лату (це приблизно два долари). Передбачені банкноти номіналом 5, 10, 20, 50 і 100 вент. Загальний обсяг "грошової маси", яку запустять в обіг, становитиме один мільйон вент.

Ними можна буде розплачуватися в улюблених місцях мандрівників - планетарії, парку водних атракціонів, замку Лівонського ордена, готелях, кемпінгах, кафе та інших. Нові купюри можна дістати двома способами - до 1 грудня цього року звернутися до Туристичного інформаційного центру у Вентспілсі або зробити про нього відео і викласти на сайті "дабі-дабі-дабі вісті-вентспілс ком". За відвідування міста можна отримати 300 вент, а за фільмування - 500 вент.

Обмінювати венти назад на лати (і на будь-яку іншу валюту) не можна. Мер уже оголосив і наступну ініціативу - відкрити "посольства" Вентспілса в інших країнах і домагатися того, щоб "місто прийняли до ООН". Та дехто розцінив його заяву, як заклик до порушення територіальної цілісності Латвії. Повідомляє телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua