0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Тимошенко звернеться до Європейського суду з прав людини


Тимошенко звернеться до Європейського суду з прав людини

7 років за ґратами. Такий вирок оголосили Юлії Тимошенко. Печерський райсуд визнав лідерку "Батьківщини" винною за статтею 365 Кримінального кодексу України. А саме – перевищення влади та службових повноважень.

Без подальшого права обіймати державні посади протягом трьох років. Також, суд задовольнив позов НАК "Нафтогаз України". Він вимагає від Тимошенко компенсації збитків, що були завдані через підписання газових угод у 2009-му. А це 1,5 мільярда гривень. Між тим, Юлія Тимошенко заявила, що оскаржуватиме вирок у Європейському суді з прав людини.

"Я вірю в те, що не роки правити авторитарному режиму в Україні. Я думаю, що залишилось дуже мало часу, тому що українці вже не раз доводили, що вони цінують свободу, цінують незалежність своєї держави, та цінують своє право на самовизначення в своїй країні. Ніхто не зможе, ні Янукович, ні Кірєєв моє чесне ім’я принизити. Я працювала на користь України, працюю і буду працювати", - заявила Юлія Тимошенко лідерка "Батьківщини". Передає телеканал UBR.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кримінал
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування