Грузинські винороби не хочуть експортувати продукцію в Росію
— Казна та Політика
2248
Грузинські виробники вина відмовляються експортувати свою продукцію в Росію. Пріоритетними напрямками своєї діяльності вони називають освоєння інших ринків, у тому числі і європейського, повідомляють грузинські ЗМІ.
За інформацією директора винної компанії "Теліані велі" Шота Хобелія, на даному етапі її менеджмент не планує переговорів про повернення продукції на російський ринок, оскільки з часу введення Росією ембарго на грузинські вина, тобто за п'ять років, з'явилися інші пріоритети.
Погодився з колегою і директор "Телавського винного погреба" Зураб Рамазашвілі. За його словами, будь-яка заява Росспоживнагляду про повернення грузинських вин і мінеральних вод на російський ринок є політичною грою. Він нагадав, що після введення Москвою ембарго на грузинську продукцію російська сторона не раз заявляла про можливість його зняття, але переговори з Грузією щодо цього не велися жодного разу.
Не бачить сенсу в переговорах з Росією і виробник мінеральної води "Боржомі" IDS Borjomi International. У компанії на даному етапі не мають інформації про повернення грузинської продукції на російський ринок. Ще на початку вересня 2011 р. IDS Borjomi International заявляла, що готова в найкоротші терміни відновити постачання мінеральної води на російський ринок. У повідомленні компанії йшлося, що вона володіє всіма технологічними та правовими можливості для відновлення поставок, після того як про це домовиться грузинська та російська влада.
Нагадаємо, ембарго на поставки з Грузії "Боржомі" та інших мінеральних вод, а також винної продукції влада Росії ввела в 2006 році.
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною
