0 800 307 555
0 800 307 555

Італія та Іспанія вирішили продовжити заборону на короткі продажі

Валюта
437
Комітети з фінансових ринків Італії та Іспанії прийняли рішення продовжити введену в серпні тимчасову заборону на спекулятивні короткі продажі акцій компаній фінансового сектора на більш тривалий термін з метою стабілізації ситуації на фондових майданчиках, свідчать дані європейської організації з цінних паперів та фінринку (ESMA).
Заборону на "шорти" в Італії встановлено до 11 листопада, тоді як в Іспанії вона введена на невизначений термін - до нормалізації ситуації на фінансовому ринку країни.
Біржові регулятори обох країн відзначають, що рішення про продовження цього заходу було прийнято за результатами консультацій з комісіями з цінних паперів та фінринку інших країн - членів єврозони, які також вдалися до заборон на короткі продажі, - Бельгії, Франції і Греції - і з самої ESMA.
"Згідно з проведеним (комісією з фінринку) аналізом, поточна ситуація тривалої нестабільності на європейських ринках цінних паперів, особливо на фондових ринках, не дозволяє рекомендувати зняти тимчасові обмеження на транзакції, які можуть являти собою створення або збільшення чистих коротких позицій на фінансовому ринку Іспанії", - зазначає іспанська регулятор - Comision Nacional de Mercado de Valores.
Заборони на короткі продажі паперів деяких банків і страхових компаній у цих країнах були вперше введені 12 серпня поточного року і продовжені згодом до 30 вересня. Також цим заходом регулювання скористалися Франція, Бельгія і Греція.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас