Азаров повідомив про деякі пункти домовленостей Києва та Москви у газовій сфері


Азаров повідомив про деякі пункти домовленостей Києва та Москви у газовій сфері

У листопаді Росія і Україна змінять умови співпраці в газовій сфері, повідомляє інтернет-видання "Дзеркало тижня. Україна" (dt.ua) з посиланням на власні джерела.

За інформацією видання, у понеділок на засіданні малого Кабінету міністрів прем'єр-міністр України Микола Азаров розповів тільки про два пункти майбутніх змін. За його словами, на зустрічі президентів України і Росії Віктора Януковича і Дмитра Медведєва була досягнута домовленість про зниження тарифу на транспортування газу територією України до рівня собівартості. У свою чергу Росія знизить ціну на газ для потреб України в двох сферах: бюджетній та соціальній.

За словами М. Азарова, в жовтні фахівці обох країн підготують необхідні документи, і в листопаді домовленості президентів будуть юридично зафіксовані.

Якою наразі є собівартість прокачки російського газу, і якою може бути знижка, повідомлено не було. Також прем'єр не уточнив, як будуть імплементовані домовленості президентів: за допомогою підписання нового основного договору або ж через додаткову угоду.

На засіданні не було повідомлено, чи будуть стосуватися майбутні зміни формули розрахунку вартості газу, принципу "бери або плати", гарантій Росії за обсягами прокачування і української ГТС.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua