Ощадбанк розглянув підсумки 2002 року


Керівники всіх регіональних управлінь Ощадбанку України днями взяли участь у розширеному засіданні правління банку. Серед головних питань був розгляд результатів діяльності ВАТ “Державний ощадний банк України” за 2002 рік та основних завдань на 2003 рік. Обговорення ще раз засвідчило наявність позитивних тенденцій до покращення показників діяльності банку.

Торік Ощадбанк продовжував нарощувати свій економічний потенціал. Так, обсяг чистих активів за звітний період збільшився в 1,5 раза і становив 4,4 млрд. грн. Темп їх зростання склав 146,3 %. Вклади населення зросли на 704,7 млн. грн. і на початок поточного року становили 2,8 млрд. грн. Кредитний портфель склав 1,8 млрд. грн. Банком забезпечено прибуткову діяльність – балансовий прибуток становив 1,8 млн. грн. Слід відзначити, що за більшістю показників позитивних змін досягнуто у четвертому кварталі 2002 року. Найкращих результатів діяльності за 2002 рік досягли установи банку м. Києва та Київської області, Донецької і Луганської областей.

На засіданні виступив голова правління Ощадного банку України Анатолій Шаповалов. Важлива соціальна роль Ощадбанку в економіці країни, підкреслив банкір, вимагає додаткових зусиль щодо підвищення ефективності його діяльності. Обрана стратегія розвитку на 2003-2005 роки дозволить підтримувати надійне і стійке функціонування банку, зменшити ризики у своїй роботі, витримати конкуренцію на жорсткому ринку банківських послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Правекс Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua