Ощадбанк розширює можливості по здійсненню швидких переказів “MIGOM”


Директор департаменту валютного регулювання Ощадбанку Тарас Задорожний розповів, що з початку реалізації (серпень 2002 р.) перспективного міжбанківського проекту в установах банку створено 385 пунктів приймання і виплати швидких переказів “MIGOM” у доларах США та російських рублях між Україною і рядом країн СНД.

Розгалужена мережа агентських пунктів дозволяє фізичним особам через Ощадний банк відправити або отримати переказ із багатьох країн Співдружності Незалежних Держав. Зокрема, такі пункти працюють сьогодні у Москві, Нижньовартовську, Тюмені, Рязані, Челябінську (Росія), Мінську, Гомелі, Гродно (Білорусь), Кишиневі, Тирасполі (Молдова), Єревані (Вірменія), Душанбе (Таджикистан), Бішкеку (Киргизія), Баку (Азербайджан), Сухумі (Абхазія) та деяких інших містах зазначених країн. Фахівці Ощадбанку спільно з банками-партнерами постійно працюють над відкриттям нових пунктів та забезпеченням якісного обслуговування клієнтів.

Міжбанківські перекази «Migom» в доларах США та російських рублях, за словами Тараса Задорожного, мають вигідні переваги для фізичних осіб. Це, по-перше, максимальна швидкість здійснення переказу - всього 5-10 хвилин. По-друге, низькі комісійні – від 1 до 3 відсотків від суми переказу. По-третє, комісія за переказ грошей стягується лише з його відправника. Нарешті, це простота оформлення грошового переказу. Банківських рахунків при цьому відкривати не треба. Чимало клієнтів банку в цих перевагах особисто вже переконалися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Правекс Банк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua