0 800 307 555
0 800 307 555

Влада скасує третину документів, що засвідчуються нотаріально

1253
Третина нотаріальних послуг в Україні може бути скасована.
Про це заявила на брифінгу перший заступник глави Адміністрації президента України Ірина Акімова.
Як передає кореспондент, Акімова зазначила, що сфера нотаріальних послуг - один з важливих напрямків спрощення адміністративних послуг. "За оцінками фахівців, вже зараз одну третину нотаріальних послуг можна скасувати. Далеко не всі документи вимагають нотаріального засвідчення", - сказала вона.
Ще одна проблема у сфері нотаріальних послуг, за словами Акімової, - це різкі коливання в ціні за надання однієї й тієї ж послуги в різних нотаріальних конторах. "Це пов'язано з неврегульованістю ринку надання ринку нотаріальних послуг", - пояснила вона.
Акімова підкреслила, що глава держави поставив завдання підготувати законодавчі пропозиції про те, які нотаріальні послуги можуть бути усунені як непотрібні, а також врегулювати обсяг оплати за користування нотаріальною послугою.
За матеріалами:
Экономические Известия
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас