ПУМБ пропонує нову послугу банку - систему "Моніторинг"


ПУМБ, уже більш 10 років працює на ринку банківських послуг, ввійшов у число найбільших українських банків і закріпив за собою репутацію стабільного і надійного фінансового інституту з високим рівнем капіталізації і сильною клієнтською базою, постійно зростаючими обсягами бізнесу і стійких позицій у всіх сегментах фінансового ринку.

Можливості ПУМБ дозволяють упроваджувати нові банківські продукти і послуги, з використанням останніх досягненень в області інформаційних технологій. Банк постійно працює над розширенням спектра наданих послуг для своїх клієнтів.

Для корпоративних клієнтів Перший Український Міжнародний Банк пропонує нову послугу банку систему "Моніторинг", що є додатковою функцією системи "Клієнт-Банк" і призначений для підприємств із розгалуженою мережею підрозділів чи представництв (філій). Система "Моніторинг" дає можливість головному офісу клієнта контролювати стан рахунків і виконання платежів своїх структурних підрозділів, що обслуговуються в ПУМБ. Система "Моніторинг" дозволить оптимізувати фінансові потоки підприємств для більш ефективного їхнього використання і централізувати облік і контроль над витратами всіх підрозділів.

Головний офіс підприємства-клієнта одержує можливість переглядати документи, що формуються в системі "Клієнт-Банк" своїх філій (як по конкретній філії, так і в цілому по підприємству), контролювати залишки на рахунках структурних підрозділів (філій), контролювати рух коштів у режимі реального часу, одержувати виписки по рахунках усіх структурних підрозділів (філій).

Система "Моніторинг" дає унікальну можливість комбінувати і набудовувати перераховані вище функції в розрізі структурних підрозділів (філій), поточних і інших типів рахунків, типів документів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Опитування
В Контексті Finance.ua