317
У столиці відкрили комп'ютерний клас для бездомних
1 вересня 2011 року в Києві за підтримки Microsoft Ukraine відкрився перший в Україні комп'ютерний клас для бездомних, а також нарко-і алкозалежних людей.
Комп'ютерний клас створений для інтеграції в соціум людей, яких суспільство відсунуло на узбіччя життя. У класі, де відвідувачів безкоштовно навчатимуть основам програмування, бездомні, наркомани і алкоголіки зможуть опанувати спеціальності веб-дизайнера і програміста, що, можливо, допоможе їм повернутися до повноцінного життя.
За словами президента фонду, програма занять розрахована на 8 курсів, закінчивши які слухачі, в разі успішної здачі іспитів, отримають сертифікати програми Microsoft Unlimited Рotential.
Наразі комп'ютерний клас, ремонт якого робили самі безпритульні, розрахований на 10 навчальних місць. Навчати відвідувачів будуть дипломовані фахівці.
Артем Макєєв каже, що відкриття комп'ютерного класу для бездомних є одним з етапів глобальної стратегії "Соціального партнерства", суть якої полягає у соціалізації людей через оволодіння ними нових професій.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
Ціни на авіаквитки до Азії різко зросли через війну в Ірані
Біткоїн не зможе витіснити золото — інвестор
Tesla запатентувала систему для кращого гальмування
BYD тестує 1,5-мегаватну зарядку для електромобілів
OpenAI презентувала нову модель GPT-5.3 Instant — що змінилося
Microsoft може запустити підписку Microsoft 365 E7 за $99 на місяць
