"Аваль" одержав статус підтверджуючого банку за програмою торгового фінансування ЄБРР


Європейський банк реконструкції і розвитку (Лондон, ЄБРР) надав банку «Аваль» статус підтверджуючого банку в рамках програми торгового фінансування, що передбачає підтвердження ЄБРР документарних акредитивів і банківських гарантій, відкритих банками-учасниками програми.

Про це повідомила прес-служба банку з посиланням на заступника начальника управління корпоративного банкінгу АППБ «Аваль» Віталія Кисленка.

За його словами, статус «підтверджуючого банку» дає «Авалю» можливість приймати на користь своїх клієнтів, як правило, експортерів, і підтверджувати зобов'язання (документарні акредитиви чи банківські гарантії) клієнтів інших банків — учасників програми, що мають ліміти ЄБРР в рамках програми фінансування торгівлі. Оскільки в цьому випадку банк «Аваль» одержить додаткове підтвердження з боку ЄБРР, що тим самим приймає на себе всі країнні й економічні ризики банків — учасників програми фінансування торгівлі", — підкреслив В. Кисленко.

За інформацією ЄБРР, на кінець 2002 року членами програми торгового фінансування були 68 банків зі статусом «відкриваючих» і 177 — зі статусом «підтверджуючих» з 27 країн. З початку роботи цієї програми (2000 р.) ЄБРР узяв на себе ризики по 941 інструменту на загальну суму 680 млн. євро, що були відкриті 51 банком з 20 країн на користь 106 банків з 23 країн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua