783
27 тисяч корейців подали на Apple в суд
Після того, як південнокорейський підрозділ американської Apple виплатив компенсацію жителю країни, який купив iPhone і поскаржився на те, що компанія за допомогою смартфона відстежувала його місцезнаходження, аналогічні позови подано 27 тисяч корейців
Як повідомляє Бі-бі-сі, кожен з них вимагає компенсації в розмірі одного мільйона вон (близько $940). Саме стільки отримав виграв суд Кім Х’юнг-сук. У своєму позові він вказав на те, що не давав згоди на те, щоб компанія Apple знала, де він перебуває, і в травні суд прийняв рішення на його користь.
Юридична фірма Кіма Mirae Law повідомила, що компенсацію Apple виплатила в червні. Тоді кореєць вирішив підготувати колективний позов від імені людей, які також постраждали від дій яблучної компанії. Був створений спеціальний сайт для тих, хто хоче підписатися під позовом - sueapple.co.kr.
Виробник iPhone піддався критиці після того, як з'ясувалося, що на смартфонах і планшетниках від Apple є прихований файл, який збирає дані про місцезнаходження користувача і може навіть формувати карту його переміщень. При цьому інформація може надсилатися на сервери Apple і зберігатися там до одного року.
У травні Apple випустила програмний апдейт, який обмежував цей термін до одного тижня. Користувачі при цьому отримали можливість відключити збір даних про вишках і хотспотах. Для цього їм потрібно відключити локаційні сервіси в налаштуваннях апарата.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
МВФ підрахував втрати Орбана після відмови ЄС від російських нафти і газу
Дефіцит аграрної торгівлі США сягнув рекорду через зростання імпорту
Ryanair посилює контроль за ручною поклажею: штрафи для пасажирів і бонуси для персоналу
«Укроборонпром» збільшив виторг до $3 млрд і потрапив у топ-50 найбільших оборонних компаній світу
Apple та Android: якими пристроями найбільш задоволені користувачі
Temu планує повернення в США