7498
Ющенко: Путін пропонував Тимошенко контракт за ціною газу в 250 дол.
— Енергетика
Третій президент України (2005-2010) Віктор Ющенко заявляє, що свідчив на суді як свідок у "газовій справі" не проти когось, а по суті справи.
"Мій прихід до суду я розцінюю не як свідчення проти когось. Це свідчення у справі", - сказав він журналістам у дворі Печерського суду в середу після надання свідчень у "газовій справі" стосовно екс-прем'єра Юлії Тимошенко.
За словами Ющенка, він мусив прийти до суду "як громадянин, як президент".
Він також розповів про такі обставини переговорів з російською стороною. "Я наводжу слова Путіна: "Я особисто запропонував прем'єр-міністру України: приїжджайте, підписуйте контракт по 250 доларів за тисячу кубометрів, і ми дамо вам право реекспорту. (Ющенко тут додав від себе: вибачте за його (Путіна, - ред) слова) - Хрін з вами. Та (Тимошенко, - ред) відмовилася", - сказав Ющенко.
Він підкреслив, що політизація судового процесу у "газовій справі" дестабілізує ситуацію в країні. "Найбільше хотілося б, щоб справа була максимально деполітизована, щоб не було тиску жодної зі сторін на судовий процес", - зазначив екс-президент.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
ФОПам розширили програму енергопідтримки та продовжили прийом заявок
Україна та Румунія будують дві нові лінії електропередачі
Доходи росії від експорту нафти впали до мінімуму за час війни
Ціни на нафту стрімко зростають, незважаючи на вивільнення історичних резервів
Чи подорожчає таксі в Україні через зростання цін на пальне — відповідь Bolt та Uklon
США вивільнять 172 млн барелів нафти зі стратегічного резерву для стабілізації цін
