0 800 307 555
0 800 307 555

Приватбанк відкрив третій Центр мікрокредитування в Харкові


У рамках розширення Програми мікрокредитування малого і середнього бізнесу, Приватбанк відкрив новий Центр мікрокредитування в Харкові. Як повідомили в Харківському головному регіональному керуванні Приватбанку, новий, уже третій по рахунку Центр кредитування відкритий на базі Дзержинського відділення банку в м. Харкові, що надає послуги мікрокредитування підприємцям міста. Звернувшись у відділення, підприємці, крім інших банківських послуг зможуть одержати саму повну інформацію про умови і форму одержання кредиту для розвитку і розширення свого бізнесу по лініях міжнародних фінансових організацій НУФ і ЄБРР. Кредити можуть бути надані в безготівковій, або наявній формі в одній з валют (USD, EUR, UAH) на придбання основних і поповнення оборотних коштів.

На сьогоднішній день у Харкові працюють три Центри мікрокредитування Приватбанку, а найближчим часом планується відкриття ще одного. У 2002 році, у рамках програми мікрокредитування Харківським ГРУ Приватбанку видано 365 кредитів на суму більш 2 237 тис.доларів.

Довідка:
Приватбанк входить у число найбільших системних банків України. Національна мережа банківського обслуговування Приватбанку включає 1 398 філій і відділень по всій території країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua