У Білорусі збільшені межові мінімальні ціни на горілку та мінімальні ціни на спирт


У Білорусі збільшені межові мінімальні ціни на горілку та мінімальні ціни на спирт

У Білорусі збільшені межові мінімальні ціни на горілку і межові мінімальні відпускні ціни на спирт. За інформацією концерну "Белгоспіщепром", це рішення ухвалене в рамках постанов Міністерства економіки, що передбачають вільне утворення відпускних і роздрібних цін на лікеро-горілчану продукцію міцністю понад 28%.

Виробникам алкогольних напоїв "рекомендовано підвищити з 15 серпня мінімальні відпускні для опту діючі ціни на горілку низького цінового сегменту на 5%". Тепер роздрібна ціна однієї пляшки горілки ємкістю 0,5 л коштуватиме до 11-11,2 тис. біл. руб. (близько 2,2 дол.) при 20-відсотковій торговій надбавці, ПДВ у розмірі 20% з урахуванням заставної вартості пляшки. Крім того, згідно з документом, вводяться вільні ціни на спирт-сирець етиловий з харчової сировини, відпущений організаціям Білорусі для виробництва спирту етилового ректифікованого.

При цьому мінімальна ціна на спирт-сирець складе 30 тис. біл. руб. без ПДВ за 1 дал безводного спирту (близько 6 дол.). Вільні ціни будуть і на спирт-ректифікат, відпущений організаціям для виробництва алкогольної продукції, оцту та слабкоалкогольних напоїв. Мінімальна ціна на нього складе 40 тис. біл. руб. за 1 дал безводного спирту (близько 8 дол.). Ціна на спирт етиловий ректифікований з харчової сировини (з урахуванням акцизу) складе 134,2 тис. біл. руб. за 1 дал безводого спирту (близько 27 дол.).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua