Президент РФ: Новий газовий контракт "Газпрому" з Білоруссю повинен враховувати створення Митного союзу


Президент РФ: Новий газовий контракт "Газпрому" з Білоруссю повинен враховувати створення Митного союзу

Підготовка нового газового контракту з Білоруссю потребує врахування створення Митного союзу, а також придбання другої половини акцій "Белтрансгазу", заявив президент Росії Дмитро Медведєв на зустрічі з головою ВАТ "Газпром" (РТС: GAZP) Олексієм Міллером у своїй сочинській резиденції.

Відкриваючи зустріч, глава держави нагадав, що нинішній газовий контракт закінчується цього року.

"Наразі є істотні умови, що впливають на зміст відповідного контракту: виникнення Митного союзу (Росія, Білорусь і Казахстан), наші економіки стали значно ближче, і це потрібно враховувати, і по-друге, придбання решти 50%"Белтрансгазу", - сказав Медведєв.

"Це створює дещо інші умови перебування Росії, "Газпрому" на білоруському ринку. І при підготовці контракту я вважаю правильним це враховувати", - заявив президент.

"Починайте працювати з білоруськими партнерами, і, сподіваюся, зможете підготувати хороший контракт для нашого співробітництва", - сказав глава держави.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua