Азаров пояснив, чому Україні бракує власного газу


Азаров пояснив, чому Україні бракує власного газу

Прем'єр-міністр Микола Азаров пояснив, чому Україні бракує власного газу. Про це Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на запитання відвідувачів.

"Ми дійсно видобуваємо близько 20 мільярдів газу на рік. Але з нього необхідно відняти витрати на свої власні потреби газодобувної галузі. Це так званий технологічний газ. І це рівно стільки, скільки споживає наше населення. Крім того, нам треба опалювати наші будинки, тому нам бракує власного газу", - зазначив прем'єр.

"Крім цього, наша хімічна промисловість, металургія споживає газ, і звичайно, необхідно модернізувати наші підприємства, цим ми і займаємося. Закладаємо стимули, щоб цим займатися було вигідно", - додав він.

"Наприклад, та частина прибутку, яка спрямована на модернізацію і на енергозбереження, звільняється від оподаткування. Більше того, при ввезенні в країну енергозберігаючого обладнання воно також звільняється від ПДВ. Все це закладено в новому податковому кодексі", - повідомив Азаров.

За його словами, в Україні створюються умови для зменшення споживання газу. "Цей процес почався, ми його бачимо. І ми ставимо перед собою цілком конкретні завдання щодо економії газу", - підкреслив Азаров.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua