До бюджету Криму за 7 міс. 2011 надійшло 87,9 млн грн податкового боргу


До бюджету Криму за 7 міс. 2011 надійшло 87,9 млн грн податкового боргу

У Криму за 7 місяців 2011 р. в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету надійшло 87,9 млн грн., в т.ч. до державного бюджету - 47,2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Державної податкової адміністрації в Криму.

Дані надходження забезпечено за рахунок погашення боргу підприємствами-банкрутами - 10,7 млн грн., звернення стягнення на активи боржників у судовому порядку - 7,6 млн грн.

З метою скорочення боргу державних та комунальних підприємств, з ініціативи податкових органів Криму розірвано 12 трудових договорів з керівниками підприємств, які не вживають належних заходів для погашення податкового боргу.

Як відзначили в прес-службі, податковою службою Криму проводиться робота разом з органами місцевого самоврядування щодо заслуховування керівників підприємств - боржників.

У Криму За 7 місяців 2011 р. проведено 197 засідань робочих груп при районних державних адміністраціях, заслухані керівники 424 підприємств - боржників, в результаті проведеної роботи до бюджету надійшло 9,6 млн грн податкового боргу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua