Українці не готові підставляти колег заради підвищення


Українці не готові підставляти колег заради підвищення

Більше половини українських менеджерів не готові на аморальні вчинки заради просування в кар'єрі. Однак майже третина українців готові на авантюру, якщо вона нікому не нашкодить.

Про це стало відомо з результатів опитування, проведеного Міжнародним кадровим порталом hh.ua.

21,2% респондентів зазначили, що готові брехати заради підвищення, а 8,5% - підуть на інтимні стосунки з керівництвом. 8,2% готові підробляти документи, якщо цього буде потрібно. І лише 3,7% - підставлять колегу. 66,6% опитаних не готові на такі вчинки заради кар'єрного росту.

Результати опитування також показали, що небезпека втратити роботу теж не змусить менеджерів чинити нечесно. 39,5% стверджують, що не підуть на аморальний вчинок, щоб утриматися на роботі. Однак 28,02% українців відповіли, що готові на авантюру, якщо вона нікому не нашкодить. 16,4% респондентів підуть на аморальний вчинок, щоб залишитися на роботі, якщо хтось вчинить нечесно по відношенню до них. 2,5% опитаних готові заради роботи на все. 12,91% не змогли відповісти на це питання.

Лише 10,8% українських менеджерів вважають своїх керівників аморальними людьми. 23,1% відповіли, що їхні боси лише іноді чинять аморально, а 60,0% зазначили, що не вважають поведінку свого керівництва аморальною. 5,6% не змогли відповісти на це питання.

Кожен третій з респондентів відповів, що його моральні авторитети - родичі і батьки (31,85%), чверть знаходить їх у релігії. 14,9% відповіли, що не мають у житті моральних авторитетів, а 5,6% - самі собі авторитет. Лише 4,1% респондентів бачать авторитетів у політиках.

Опитування проходило на Міжнародному кадровому порталі hh.ua в серпні 2011 року. У ньому взяли участь 2455 респондентів з усіх областей України. 58,9% - кияни, 6,8% - жителі Дніпропетровська та області, 5,9% - з Донецька та області, 4,58% - харків'яни, по 3,2% - львів'яни й одесити. Користувачі порталу - менеджери середньої та вищої ланки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua