Франція передумала відкликати свого посла з України?


Франція передумала відкликати свого посла з України?

"Париж не відкликав Жака Фора. Він продовжує свою місію Посла Франції в Україні". Як повідомили в Посольстві Франції в Україні, про це заявив під час брифінгу представник Міністерства закордонних і європейських справ Франції, відповідаючи на запитання щодо чуток про відкликання Посла Франції в Україні.

При цьому він зазначив: "Щодо арешту пані Тимошенко, хочу нагадати вам текст заяви, зробленої в п'ятницю, 5 серпня: Франція дуже стурбована арештом пані Тимошенко. Мотивації судового розгляду її справи викликають в нас питання. Зокрема, нам здається, що право на захист не забезпечено. Ми постійно наголошуємо, що дотримання норм права є ключовим елементом побудови партнерства між Францією, Європейським Союзом та Україною. Франція разом зі своїми європейськими партнерами і надалі з великою увагою стежитиме за розвитком ситуації щодо пані Тимошенко".

Як повідомлялося, 9 серпня на брифінгу директор Департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин підтвердив інформацію про відкликання Посла Франції Ж.Фора.

"Дійсно, зараз проходить процедура погодження кандидатури нового посла", - сказав О.Волошин. Він зазначив, що МЗС України не відомо, з чим пов'язано відкликання Ж.Фора. "У світовій дипломатичній практиці не прийнято повідомляти країну про причини відкликання свого дипломатичного представника", - сказав О.Волошин.

Перед цим деякі ЗМІ з посиланням на джерела в дипломатичних колах повідомили, що Посол Франції в Україні Ж.Фор був відкликаний за його висловлювання стосовно судового процесу над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко. 28 липня Ж.Фор висловив думку, що кримінальна справа Ю.Тимошенко перебуває дуже далеко від права і дуже близько до політики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua